Zadnje 3 novičke: Gasilski kviz mladine: Po dolgem času nam je uspelo sestaviti 3 tekmovalne skupine pionirjev, ki so se 17.02.2018 v Stražišču udeležili tekmovanja v gasilskem kvizu za mladino. Za dosežene rezultate jim čestitamo!          70. let PGD Golnik: V soboto 17.6. s pričetkom ob 16. uri bomo pri PGD Golnik praznovali 70 letnico društva. Vabljeni.          Kurjenje v naravi: Vse krajane, ki se odločajo za kurjenje v naravi pozivamo, naj ognja ne puščajo brez nadzora, saj je bilo letos potrebno že kar nekajkrat posredovati. Še najbolje pa je, da pred nameravanim kurjenjem o tem obvestijo Center za obveščanje (112) in na koncu tudi sporočijo, ko je ogenj ugasnjen.          Zadnja intervencija (19.02.2018): Požar osebnega vozila, Golnik: Ob 23.29 so nas obvestili, da na parkirišču pred stanovanjsko hišo na Golniku gori avto. Gasilci JZ GRS Kranj in PGD Golnik so vozilo pogasili. Pri tem je zagorela tudi balkonska ograja nad vozilom, ki so jo pravočasno pogasili.
Prostovoljno gasilsko društvo Jože Starič Golnik
Skip Navigation Links
ObjaveExpand Objave
DruštvoExpand Društvo
OperativaExpand Operativa
ČlanstvoExpand Članstvo
Galerija slikExpand Galerija slik
Storitve
Povezave

Seznam intervencij PGD Golnik v roku enega leta:

• Požar osebnega vozila, Golnik
  • 19.02.2018 23:29
  • Najdbe neeksplodiranih ubojnih sredstev, minsko-eksplozivna sredstva
  • 25.01.2018 09:55
    Ob 9.55 so na Golniku v občini Kranj pri izkopu našli več kosov neeksplodiranih ubojnih sredstev. Pripadnika državne enote za varstvo pred NUS Ljubljanske in Notranjske regije sta na kraju uničila približno 250 kosov pehotnega streliva in vžigalnikov. Sedem kosov minometnih min sta odpeljala na skladiščenje na Drulovko. Požarno so kraj zavarovali gasilci PGD Golnik. O intervenciji so bile obveščene pristojne službe in organi. 7x minometna mina kaliber 81mm, pehotno strelivo carcano 6,5mm 166 kosov, pehotno strelivo 7,9=74 kos, vžigalnik IR 81 4 kosi, Vse uničeno na kraju razen 7 minometnih na Drulovko. Policija in PGD Golnik

PGDGolnik.NET by G-Rega, Gregor Omersa s.p.